• Головна
  • У спортивно-оздоровчому закладі СумДУ «Універ» пройшла VII конференція українських та іноземних студентів «Взаємовідносини націй»
16:45, 12 лютого 2014 р.

У спортивно-оздоровчому закладі СумДУ «Універ» пройшла VII конференція українських та іноземних студентів «Взаємовідносини націй»

7-9 лютого у спортивно-оздоровчому закладі СумДУ «Універ» пройшла VII конференція українських та іноземних студентів «Взаємовідносини націй». До заходу, що відбувся за ініціативи студентського ректорату, долучилася молодь з 12 країн світу.

Учасники обговорили питання міжнаціональних відносин в закладі та гуртожитках, торкнулися тем навчання, побуту і проживання іноземних студентів в Україні. Студенти долучилися до групових тренінгів на розвиток лідерських якостей і роботу в команді, ситуативних ігор, творчих національних вечорів.

«Університет піклується про те, аби перебування іноземних студентів у закладі було комфортним, а навчання – цікавим. Розгалужена інфраструктура СумДУ дозволяє кожному проявляти себе у різних сферах, займатися спортом і творчістю, розвивати лідерські якості», – акцентував заступник директора департаменту міжнародної освіти Євген Коваленко.

За словами директора культурно-мистецького центру СумДУ Романа Левченка, гуртки і творчі колективи відкриті для всіх студентів. Іноземці мають можливість поділитися особливостями своєї культури на конкурсах «Талант international», «Містер іноземний студент» тощо. У конкурсі «Міс СумДУ» цього року братимуть участь у тому числі й іноземні
красуні.

«Конференція ще більше згуртувала велику інтернаціональну студентську родину», – переконаний студентський ректор Михайло Оприско.

Майбутній менеджер Педро Патойло з Португалії висловив вдячність українським студентам за підтримку та додав, що такі заходи – це ключ до порозуміння між молоддю різних національностей.

Як розповів студент факультету електроніки та інформаційних технологій Віктор Огучі з Нігерії, в університеті іноземцям допомагають якнайшвидше адаптуватися у новому середовищі.

Студент юридичного факультету, заступник студдекана по роботі з іноземними студентами Бобуржон Курбонов (Узбекістан) акцентував, що активна участь у студентському житті університету – додатковий досвід і стимул до саморозвитку.

1 (1)3 (1)4 (2)89 (1)11 (1)1416 (1)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...