В Сумському державному університеті відбувся фестиваль ліги «Фан-зона КВН» (ФОТО)

6-8 лютого в Сумському державному університеті відбувся фестиваль ліги «Фан-зона КВН», в якому взяли участь 20 команд із Сум, Києва, Харкова, Донецька, Полтави, Запоріжжя та Курська (Російська Федерація).

СумДУ представляли шість команд: «Любимая. Женский вариант», «Екзюпері», збірна іноземних студентів СумДУ «С Акцентом», «Кристофер Робін», «Дети Анджелины Джоли» та збірна СумДУ «R2D2» (http://sumdu.edu.ua/ukr/news/4515-zbirna-sumdu-r2d2-u-vishchi-ukrajinski-lizi-kvn.html).

За результатами фестивалю перше місце та Гран-прі здобула команда з Харкова «Любимый город». Другі – збірна СумДУ «R2D2». Команда «С Акцентом» була окремо відзначена редакторами та організаторами за чудовий виступ.

Кубок за кращий номер фестивалю здобули першокурсники СумДУ «Дети Анджелины Джоли». У чемпіонаті текстових жартів «біатлон», що проводився в рамках фестивалю, кращими стали «Дети Анджелины Джоли» та «С Акцентом». Чемпіонат з розминки виграли харків’яни «Ніколь Кідман».

Команди «С Акцентом» та збірну СумДУ «R2D2» запрошено до участі у V сезоні ліги «Фан-зона», команду «Любимая» – до участі в Жіночому кубку ліги.

«У Москві є Дім КВН для КВНівців з усього світу. Сумський державний університет – це дім КВН для КВНівців Сумщини і не тільки. Школа КВН СумДУ – законодавець моди руху КВН області», – зазначив адміністратор і ведучий ліги Андрій Любченко. Він висловив вдячність СумДУ за підтримку ліги «Фан-зона КВН» та акцентував, що заклад сприяє розвитку КВНу в Україні.

«СумДУ дав мені базу для самовдосконалення. Свій шлях у КВН я розпочав із Сумської шкільної ліги КВН, що діє в університеті. Гра допомагає мені розвиватися творчо та інтелектуально, я набув уміння імпровізувати і вільно почуватися на публіці, а це – додаткові можливості для побудови карєри. Крім того, у мене зявилося багато нових знайомих і друзів із різних міст України», – розповів учасник команди «R2D2», студент спеціальності «Журналістика» Євген Сосовський.

137911121316

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі