• Головна
  • Сумська область: вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей долучились до професії рятівника (ФОТО)
Фото
10:15, 31 січня 2014 р.

Сумська область: вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей долучились до професії рятівника (ФОТО)

Фото

Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» вже багато років поспіль є важливим аспектом діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій, адже надзвичайно важливо донести до громадян, особливо дітей, вкрай важливу інформацію про правила безпечної поведінки, а також ознайомити їх з реаліями роботи мужньої і самовідданої професії рятувальника.

Один з таких заходів відбувся 30 січня, у Сумах, на базі центру соціально-психологічної реабілітації дітей області в якому перебувають діти що опинились у складних життєвих обставинах. Організаторами заходу стали адміністрація центру, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, курси цивільної оборони II категорії м. Суми.

В акції взяли участь вихованці закладу віком від 3 до 18 років. Розпочався захід з виступу дітей, під час якого в театральній формі глядачам розповіли про наслідки необережного поводження з вогнем. Після цього, рятувальники нагадали вихованцям закладу про вимоги безпеки, які кожен повинен знати і дотримуватись у повсякденному житті. Розповіли про небезпеку яку несуть в собі застарілі вибухонебезпечні предмети та роздали дітям відповідні листівки. Для кращого закріплення отриманої інформації дітворі показали повчальний фільм про нелегку роботу рятувальників Сумщини, та мультфільм про першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

У дітвори велике зацікавлення викликали різноманітні прилади які привезли організатори акції. Пожежно-технічне озброєння,  апарати для захисту органів дихання, спеціальний одяг, каски та багато іншого спорядження, яким щодня користуються пожежники. Це все діти не лише побачили, а й намагалися застосувати.

Найбільше вражень і емоцій діти отримали беручи участь у імпровізованих спортивних естафетах. Під час яких кожен з них відчув себе справжнім рятувальником допомагаючи своїм товаришам які опинились в умовні надзвичайні ситуації.

В знак вдячності за проведений захід, діти подарували рятувальникам пам’ятні листівки які зробили власними руками. По завершенню акції всі залишились задоволені, а вихованці закладу в захоплені від побаченого та почутого висловили бажання в майбутньому стати рятувальниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...