• Головна
  • Гуманітарні вантажі, що зберігаються на складі Сумської митниці Міндоходів, будуть звільнені від сплати за зберігання
15:15, 22 січня 2014 р.

Гуманітарні вантажі, що зберігаються на складі Сумської митниці Міндоходів, будуть звільнені від сплати за зберігання

Гуманітарні вантажі і товари, що вимушено залишаються на складах органів доходів і зборів понад нормативно встановлені терміни через затримки в розгляді питань про їх визнання гуманітарною допомогою, будуть звільнені на цей період від сплати за зберігання.

Таке рішення було ухвалене Урядом за пропозицією Міністерства доходів і зборів, а також Міністерства фінансів та Мінсоцполітики.

- На даний час на складі Сумської митниці Міндоходів знаходиться 13210 кг гуманітарного вантажу - одяг, іграшки та посуд. Щоб благодійні організації не змушувати платити додаткові кошти за зберігання вантажів на митниці, і було ухвалене таке рішення. Це дозволить пришвидшити надання благодійної допомоги тим, хто її потребує, – зазначив перший заступник начальника Сумської митниці Міндоходів Олександр Микула.

Нагадаємо, у період, коли функції спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги було передано від Комісії з питань гуманітарної допомоги при КМУ  до Мінсоцполітики (2 грудня 2012 року), до 11-го дня після дати набрання чинності розпорядження, виникли затримки в розгляді питань про визнання вантажів гуманітарною допомогою. Це, в свою чергу, стало причиною нарахування витрат за зберігання товарів на складах митниць, як це передбачено Митним кодексом України. Внаслідок цього отримувачі гуманітарної допомоги, які є неприбутковими організаціями і неспроможні оплатити такі витрати, втрачали можливість отримати товари гуманітарної допомоги, які накопичуються на складах митниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...