До відома сумчан за підтримки Уряду реалізується майже 9 тисяч проектів регіонального розвитку

Зокрема, Уряд надає фінансову, координаційну та методичну підтримку регіонам щодо впровадження інноваційно-інвестиційних проектів розвитку, цена на пвх окно Выхино http://terraokna.ru/stati/plastikovye_okna_vyhino/. Наразі за підтримки Уряду (на основі фінансування з державного і місцевих бюджетів в сумі майже 9 млрд.грн.) в регіонах реалізується майже 9 тис проектів. Проекти направлені на модернізацію систем водопостачання та водовідведення, тепло-, газо- та енергопостачання, житлових будинків, на будівництво та ремонт інфраструктури, закладів освіти, медицини,  культури і спорту.

Особливу увагу Уряд приділяє проектам розвитку соціальної сфери. Завдяки цьому у 2013 році завершено будівельні роботи на 126 об’єктах нового будівництва та реконструйовано 462 об’єкти – лікарні, школи, дитсадочки, заклади культури та спорту.

 Олександр Вілкул зазначив, що велика увага приділяється реалізації в регіонах проектів  модернізації найбільш проблемної галузі економіки – житлово-комунального господарства.

Зокрема, за 2013 рік замінено 478 км теплових мереж, реконструйовано 677 котелень, замінено та відремонтовано 2,2 тис котлів. Для зменшення втрат води реконструйовано 2,2 тис км водопровідних та каналізаційних мереж. Також відновлено технічний стан 204,5 тис житлових будинків. Це – відремонтовані покрівлі, під’їзди, замінені ліфти, утеплені будинки, встановлені лічильники. За підсумками опалювального сезону завдяки модернізації ЖКГ та впровадженню енергозберігаючих технологій планується скоротити споживання природного газу на 5%.

- В цьому році за завданням Уряду в регіонах була активізована робота з поширення кращих регіональних практик розвитку на інші регіони, - сказав Олександр Вілкул. Виконуючі це завдання, Мінрегіон відібрав більше 300 кращих проектів та програм з усіх регіонів України. Ці кращі проекти охоплюють всі сфери життєзабезпечення населення, зокрема оновлення водопостачання та водовідведення, благоустрій територій, енергозбереження та енергоефективність, утилізацію твердих побутових відходів тощо.

Як доповіли Віце-прем’єру в Мінрегіоні, лідерами кращих регіональних проектів стали Київська, Дніпропетровська,Полтавська,Запорізька та Донецька області. За попередніми підрахунками регіонів, економія коштів від реалізації тільки кращих практик з модернізації сфери  ЖКГ, що були відібрані Міністерством та є незначною частиною усіх реалізованих в країні проектів, становить біля 42 млн гривень в рік.

З метою популяризації кращих практик регіонального розвитку серед територіальних громад, проведено кущові інформаційні  семінари у Львові, Харкові, Києві. Також на сайті Мінрегіону започатковано створення електронної національної бази даних кращих практик, проектів та програм.

- Щоб залучити додаткове фінансування для реалізації проектів розвитку регіонів, Уряд співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема, Світовим банком, Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією. Завдяки цьому в Україні вже реалізується 4 спільні з ними проекти вартістю понад 3 млрд.грн., - сказав Олександр Вілкул.

Наразі Уряд проводить роботу з Міжнародними фінансовими організаціями щодо реалізації ще 5 проектів на суму майже 10 млрд. грн. Проекти стосуються модернізації систем ЖКГ, підвищення ефективності регіонального управління та самоврядування, енергоефективності та ресурсозбереження, екологічної безпеки.

Довідково: інформація про 4 проекти, які наразі реалізуються спільно з міжнародними фінансовими організаціями.

Перший проект - проект розвитку місцевої інфраструктури, реалізується в 14 містах 12 областях України. Це Одеса, Чернігів, Бориспіль, Кам'янець-Подільський, Черкаси, Коломия, Дрогобич, Харків, Херсон, Кременчук, Івано-Франківськ , Новгород-Волинський, Слов'янськ, Нова Каховка. Роботи в рамках проекту вже повністю завершені в 5 містах - Черкасах, Коломиї, Новій Каховці, Дрогобичі та Кам'янець-Подільському .

Другий проект реалізується в Миколаєві спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Проект спрямований на модернізацію систем водопостачання та водовідведення на суму понад 31 млн євро.

Третій проект - це «Модернізація теплопостачання, водовідведення та енергозбереження» реалізується в Україні спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку ( ЄБРР) на суму 147,5 млн євро в 8 містах: Велика Ялта, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Тернопіль, Житомир, Івано-Франківськ, Черкаси.

Четвертий проект «Демо Україна» реалізується в Україні з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCО) на загальну суму 10 млн євро. Він спрямований на впровадження енергоефективних заходів в секторі теплопостачання. Для участі у проекті відібрано 10 міст: Донецьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Житомир, Кам'янець-Подільський, Київ, Олександрія, Кривий Ріг, Полтава, Сєвєродонецьк .

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
401 просмотр в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

НУЖНА ПОМОЩЬ
Маленькая Алинка Полях борется за жизнь в Сумской онкогематологии. Для проведения полноценного курса лучевой терапии необходимо 70000 гривен. Но пока собрано только 23 360 грн. «Полях Алина. Новости от мамы. Сбор идет очень медленно. Получил письмо от мамы с новостями: «Добрый вечер, Борис Анатольевич. На наш счет продолжают приходить деньги на лучевую терапию. С 10.12 по 16.12 собрано 23 360грн. (с необходимых 70 000грн.) Алина чувствует себя не очень хор...
фото
18 декабря в 9:19 в Службу спасения «101» поступила информация о необходимости оказания помощи. На выезде из г.Тростянец в направлении с. Белка на грунтовой дороге попал в снежный сугроб и застрял хлебовоз на базе ИЖ-2117. На место вызова прибыло отделение дежурного караула 24-й государственной пожарно-спасательной части. С помощью пожарной автоцистерны повышенной проходимости ЗИЛ-131 спасатели освободили автомобиль и отбуксировали на безопасный участок пу...
Общество
Центр предоставления административных услуг сообщает, что в связи с Новогодними и Рождественскими праздниками в график работы Центра внесены изменения, а именно: в субботу, 22 декабря, ЦПАУ будет работать с 8-00 до 16-15; 23, 24 и 25 декабря - выходные; 26, 27 и 28 декабря - работает по обычному графику, 29 декабря (суббота) - 8-00 - 16-15. 30, 31 декабря и 1 января - выходные. Со 2 января ЦНАП будет работать по обычному графику.
Политические новости
С трибуны Верховной Рады лидер «Батьківщини» Юлия Тимошенко, выражая принципиальное решение команды, заявила, что ее партия будет голосовать за пролонгацию моратория на продажу сельскохозяйственной земли. «Голосование за мораторий — это будет момент истины. Если мы хотим на самом деле защитить независимость государства, его территориальную целостность, ее будущее, мы обязаны проголосовать за пролонгацию моратория на продажу земли минимум на пять лет», — от...
Общество
Во вторник с 13:30 троллейбусы №7, №13, №16, №18 снова курсируют до остановки «завод «Центролит», сообщает пресс-служба КП «Электроавтотранс». В результате договоренностей между руководителями КП «Электроавтотранс» и трубного завода, заводчане собственными силами освободили аварийную часть дороги из ледового плена. В свою очередь руководство КП "Электроавтотранс", с целью предотвращения в дальнейшем подобных ситуаций планирует построить разворотный круг (н...
фото
Недавно, ночью, на улице Герои Крут, за нарушение ПДД, экипаж патрульной полиции остановил автомобиль BMW. Проверяя документы, патрульные обнаружили, что у 33-летнего мужчины отсутствует водительское удостоверение, поскольку на три года суд лишил его права управления за езду в состоянии наркотического опьянения. В установлении личности водителя, полицейские выяснили, что за 2018 на горе-руководителя составлено 13 административных материалов. Из них 7 (2 пр...
Общество
На сороковой день после ранения, не приходя в сознание, в Киевском госпитале скончался Алексей Гребенюк, боец 72 бригады. Об этом сообщила представитель волонтерской сообщества «Вместе победим» Наталья Максименко на своей странице в фейсбуке. Напомним, 7 ноября при выполнении воинских обязанностей Светлодарской дуге был тяжело ранен кролевчанин Гребенюк Алексей Михайлович, 1969 г.р. У него тяжелое ранение внутренних органов. В первые часы в Бахмутском госп...
Общество
В соответствии с графиком работы развернулся он в помещении отделения ПАО КБ «ПриватБанк» по адресу: ул. Г. Кондратьева, 165/134. Сумчан консультировали представители департамента социальной защиты населения, Сумского объединенного управления Пенсионного фонда Украины в Сумской области, городского центра занятости, КУ «Сумской городской территориальный центр социального обслуживания (предоставления социальных услуг) «Берегиня» и городского центра социальны...
Политические новости
Децентрализация – одна из тех реформ, которая уже принесла людям первые реальные результаты: в городах и громадах, которые присоединились к реформе, впервые за много лет появились средства, чтобы ремонтировать и строить школы, садики, дороги, оборудовать лечебные учреждения, повышать качество коммунальных услуг. Куда направить эти дополнительные средства, теперь решает местная власть. Именно в том, чтобы дать органам местного самоуправления необходимые рес...