• Головна
  • Прокуратура Сумщини успішно проходить адаптацію до роботи в умовах оновленого законодавства
11:30, 24 грудня 2013 р.

Прокуратура Сумщини успішно проходить адаптацію до роботи в умовах оновленого законодавства

Як відомо, у 2013 році органи прокуратури України здійснювали нагляд за додержанням і застосуванням законів за новими правилами, як того вимагає новий Кримінальний процесуальний кодекс. Упорядковано механізм проведення прокурорських перевірок, уніфіковано документи прокурорського реагування: зникли приписи і протести, а головним документом слало подання про усунення тих чи інших порушень закону, пише Прес-служба прокуратури Сумської області.

Незважаючи на деякі складнощі, органи прокуратури Сумщини успішно проходять адаптацію до роботи в умовах оновленого законодавства і вже мають на цьому напрямку певні позитивні напрацювання. Як повідомив перший заступник прокурора області Сергій Кулинич, у поточному році проведено понад 2700 перевірок, за результатами яких розпочато 110 кримінальних проваджень, задоволено 1900 подань, скасовано 333 незаконних акти, притягнуто до відповідальності 1437 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, з яких 660 – представники органів державного контролю, відшкодовано 42 млн. грн., з яких 2,5 млн. грн. – до бюджету.

«Прокуратура переорієнтувалась на здійснення наглядової діяльності насамперед щодо виконання законів органами державної влади та контролю, - зазначив Сергій Кулинич. – Питома вага притягнутих до відповідальності посадових осіб контролюючих органів складає 46 відсотків. Проведення перевірок суб’єктів господарювання здійснювалось, як правило, за зверненнями фізичних та юридичних осіб, депутатів усіх рівнів, матеріалами контролюючих органів, а також з метою надання правової оцінки діяльності останніх».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...