• Головна
  • Найстарший працівник пожежної охорони Сумщини відсвяткував свій 100-річний ювілей (ФОТО)
Фото
18:00, 20 грудня 2013 р.

Найстарший працівник пожежної охорони Сумщини відсвяткував свій 100-річний ювілей (ФОТО)

Фото

Починаєш вірити в диво, коли чуєш, що хтось відзначив свій 100-річний ювілей! Без сумніву, така дата заслуговує на особливу увагу, адже доля вкрай рідко надає людині можливість прожити цілий вік, ототожнюючи себе з цілою епохою.

Петро Митрофанович Войтенко народився в с. Рубанка Липоводолинського району Сумської області. Його дитинство, юність та молодість припали на непрості часи, які переживала наша країна на початку ХХ століття: революція, становлення нової влади, Велика Вітчизняна війна...

В 1937 році Петро Митрофанович був призваний на службу до Червоної Армії, а з початком війни потрапив на фронт, де з честю пройшовши всі випробовування долі, був нагороджений орденами «Червоної зірки», «Слави III ст.», «Вітчизняної війни I ст.», «Вітчизняної війни II ст.», «За мужність III ст.» та багатьма медалями. Як справжній чоловік, не зупиняючись на досягнутому, Петро Митрофанович і в повоєнний мирний час вирішив присвятити себе захисту населення, проте вже... від вогню. Вступивши до лав пожежної охорони в 1953 році він віддав їй понад 25 років свого життя. Служити довелось в часи розбудови країни, коли кожний розумів, що саме від нього залежить майбутнє. Тверде усвідомлення цього і стало запорукою високого професіоналізму та багатого досвіду Петра Митрофановича, яким він щедро ділився з підростаючим поколінням.

В Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області з великою увагою та шаною ставляться до таких людей, як Петро Митрофанович. По-іншому і бути не може, адже саме вони стояли у витоків розвитку нашої служби, на їх очах і завдяки їх безпосередньої участі пожежна охорона тих часів стала саме тією потужною пожежно-рятувальною службою, якою вона є сьогодні.

Вітаючи Петра Митрофановича з ювілеєм, побажаємо йому міцного здоров'я, бадьорості духу та благополуччя, а Господнє благословення, хай завжди оберігає мир та злагоду в його оселі!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...