• Головна
  • Дошкільний заклад № 14 «Золотий півник» користується великим попитом серед батьків міста Суми (ФОТО)
Фото
17:45, 6 грудня 2013 р.

Дошкільний заклад № 14 «Золотий півник» користується великим попитом серед батьків міста Суми (ФОТО)

Фото

З жовтня 2013 року Дошкільний заклад став Центром розвитку дитини. Тут створені всі умови для гармонійного всебічного розвитку дитини. Особлива увага у садочку приділяється створенню здоров’язбережувального простору, залученню батьків до активної участі у різних заходах: педагогічних радах, семінарах, виставках та конкурсах.

Стало доброю традицією організовувати у дошкільному закладі конкурс талантів «Зірка + Зірка», в якому беруть участь батьки та їх діти.

28 та 29 листопада, у святковій музичній залі, проходив конкурс серед родин дошкільного закладу. Учасниками конкурсу стали 12 сімей.

Конкурс включав етапи: «Знайомство», «Таланти Золотого півника», улюблені страви «Дари осені». Всі родини творчо підійшли до І завдання конкурсу«Знайомство», яке включало презентацію - знайомство з членами сімей. Всі учасники підготували віршовані презентації зі слайдовим показом. Глядачі були в захваті від сім’ї Ворохти Дар’ї, яка презентувала себе як креативна родина з виконанням Гімну своєї родини. Цікавим і нетрадиційним було знайомство з родинами Титаренко Поліни, Коваленко Михайла, Жовтоніжка Аліни, Калугіна Богдана. Вдалим були проекти сімей Мартиненко Віталіни, Молодики Ані, де діти показали себе гарними акторами. Презентації сімей Мачули Алісі, Гриценко Елі, Поліщука Гліба, Якименко Насті, Малишевої Валі, були змістовними, відображали звичаї і традиції своєї родини.

Найцікавішим виявився конкурс «Таланти Золотого півника», де родини мали можливість показати свої акторські здібності. Журі відзначило номінації: «Таланти Золотого півника», «Художнє читання», «Дзвінкі голосочки», «Голос Золотого півника», «Креативна родина» , «Драматизація».

Між етапами присутні батьки та гості мали можливість отримати задоволення від перегляду номерів гурткової роботи з дитячого фіт несу, фітболгімнастики, хореографії.

2013-11-29 16.06.20

2013-11-29 16.06.20

Дошкільний заклад № 14 «Золотий півник» користується великим попитом серед батьків міста Суми (ФОТО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...