• Головна
  • Студенти СумДУ стали Лауреатами Міжнародного фестивалю студентської творчості «Барви осені» (ФОТО)
Фото
15:00, 28 листопада 2013 р.

Студенти СумДУ стали Лауреатами Міжнародного фестивалю студентської творчості «Барви осені» (ФОТО)

Фото

21-22 листопада 2013 року Європейський університет зібрав у м. Київ на XVI Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «Барви осені» талановиту студентську молодь із 16 міст України, у тому числі і представників студентів-іноземців. Організаторами фестивалю стали Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності та Європейський університет, а генеральним спонсором – ректор університету, професор Іван Тимошенко, який і був засновником заходу. На творчу зустріч з’їхались студенти більш ніж із 20 навчальних закладів: декількох філій Європейського університету (Львів, Рівне, Запоріжжя, Бердянськ, Конотоп та ін.), представники Київських внз – Національного університету ім. М. Драгоманова, Медичного університету Української асоціації народної медицини, Коледжу міжнародної торгівлі, а також Ніжинського агротехнічного інституту, Ніжинського державного університету імені М. Гоголя, Кіровоградського педагогічного університету ім. Винниченка, Конотопського медичного училища, Сумського державного педагогічного університету ім. А. Макаренка та багатьох інших.

На цьому престижному конкурсі Сумський державний університет гідно представили солісти народної вокальної студії СумДУ під керівництвом Ольги Бондаренко – Яна Леонтенко, Сергій Пономаренко та Вікторія Ковтун. Виконавську майстерність конкурсантів оцінювало компетентне журі, у складі якого працювали: Вікторія Касьянова – доцент кафедри методики музичної освіти, хорового співу та диригування Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та Київського університету ім. Б. Грінченка, кавалер Ордену Св. великомучениці Варвари, Заслужений діяч мистецтв України; Олег Яровий – лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів «Bella Voce», соліст Національної опери України ім. Т. Шевченка; Олена Маньківська – керівник ансамблю сучасного танцю «Овація» Київської дитячої школи мистецтв №2, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів сучасної хореографії; Едуард Абрашеков – керівник шоу-балету «Матадор», хореограф Міжнародного класу з бальних танців.

Конкурсна програма фестивалю у вокальному жанрі, де виступали студенти СумДУ, проходила у номінаціях: народна, естрадна та авторська пісня. Всього у конкурсі взяли участь близько 70 вокалістів. Студентка юридичного факультету – першокурсниця Яна Леонтенко виконала українську народну пісню «Чом ти не прийшов» у сучасній обробці і зачарувала своїм мелодійним та емоційним співом публіку та журі. Студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Вікторія Ковтун з перших нот української народної пісні «Гай зелененький» «запалила» глядацьку залу своєю завзятістю, силою голосу та справжнім українським характером. Студенту факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сергію Пономаренку прийшлось у цьому конкурсі найважче, бо у номінації «естрадний вокал», де він виступав, брало участь 40 учасників. Але Сергій гідно відстояв звання одного з кращих вокалістів, підкоривши слухачів виконанням складного, як у музичному так і емоційному сенсі, твору «Слова остались мне» і показав широкий вокальний діапазон, вміння володіти співочим апаратом та переживати на сцені почуття, про які співає.

Всі конкурсанти, які представляли Сумський державний університет, були запрошені і мали честь виступити у святковому Гала-концерті фестивалю на церемонії нагородження номінантів і переможців. Тож, разом з бурхливими оплесками глядачів, вони отримали визнання журі у якості дипломів Лауреатів XVIМіжнародного фестивалю-конкурсу студентської художньої творчості «Барви осені», а саме Яна Леонтенко виборола ІІІ місце у номінації «народна пісня», Сергій Пономаренко став володарем диплому ІІ ступеню у номінації «естрадна пісня», а Вікторія Ковтун одержала перемогу у номінації «народна пісня» і стала володарем диплому І ступеню. Крім того, голова журі Вікторія Касьянова особисто подякувала наших студентів за високу виконавську майстерність, побажала їм не зупинятись на досягненому і запросила обов’язково брати участь у наступних фестивалях та конкурсах!

Дякуємо наших талановитих студентів за плідну працю і високі результати, бажаємо їм натхнення та нових творчих успіхів, а Сумському державному університету – побільше талантів!!!

1

 

2

 

5

 

8

 

9

 

10

 

12

 

13

 

14

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...