• Головна
  • Сумський прикордонний загін інформує про введення спрощеного порядку перетину кордону туристичними групами
11:30, 19 листопада 2013 р.

Сумський прикордонний загін інформує про введення спрощеного порядку перетину кордону туристичними групами

19 листопада 2013 року набирає чинності спільний наказ МВС України та Мінінфраструктури України «Про затвердження Порядку здійснення прикордонного контролю організованих груп пасажирів у пунктах пропуску через державний кордон для морського та автомобільного сполучення» від 10.10.2013 року № 696/787, зареєстрований Мінюстом України 30.10.2013 року за № 1833/24365 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1833-13).

Даний Порядок розроблено з метою прискорення та спрощення прикордонних процедур організованих груп пасажирів у пунктах пропуску через державний кордон для морського та автомобільного сполучення.

Його дія застосовується до:

пасажирів та екіпажу всіх круїзних суден, які прибувають в Україну з порту, розташованого в іншій державі, або відходять з порту, розташованого в Україні, до порту, розташованого в іншій державі;

осіб, які перетинають державний кордон у складі організованих груп, та водіїв автобусів, які здійснюють міжнародні автомобільні перевезення пасажирів.

Прикордонний контроль організованих груп у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення здійснюється на окремих смугах руху та в пріоритетному порядку.

Для здійснення прикордонного контролю за спрощеною процедурою туристичні оператори (туристичні агенти), інші юридичні чи фізичні особи при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень організованих груп повинні:

1) не пізніше ніж за 24 години до прибуття автобуса в пункт пропуску надати попередню інформацію про автомобільний транспортний засіб та пасажирів підрозділам охорони державного кордону. Інформація надається в формі електронного повідомлення (у форматі Excel, RTF) на електронні скриньки пунктів пропуску підрозділів охорони державного кордону без застосування електронного цифрового підпису.

Інформація подається підрозділам охорони державного кордону на безоплатній основі та повинна включати такі дані:

для організованих груп громадян України:

найменування організатора міжнародного перевезення організованої групи, місцезнаходження; електронна адреса туроператора, номер телефону контактної особи; туристичний маршрут; номер автобуса, дата та орієнтовний час прибуття в пункт пропуску; прізвище, ім’я пасажира; стать; громадянство; дата народження; серія, номер паспортного документа; серія, номер нотаріально посвідченої згоди одного з батьків або обох батьків – якщо до складу організованих груп, які виїжджають з України, входять особи, які не досягли 16-річного віку та прямують у супроводі одного з батьків або без них.

для організованих груп іноземців:

найменування організатора міжнародного перевезення організованої групи, місцезнаходження; електронна адреса туроператора, номер телефону контактної особи; туристичний маршрут; номер автобуса, дата та орієнтовний час прибуття в пункт пропуску; прізвище, ім’я пасажира; стать; громадянство; дата народження; серія, номер паспортного документа; тип, номер візи – для іноземців з країн з візовим режимом в’їзду.

2) отримати на свою електронну скриньку відповідь від пункту пропуску, в якій буде зазначено: найбільш зручний час для прибуття автобусу в пункт пропуску, напрямок та номер робочого місця, де проводитиметься прикордонний контроль організованою групи. Така відповідь буде надіслана заявнику не пізніше ніж за дві години після надходження повідомлення на адресу пункту пропуску.  

Електронні адреси автомобільних пунктів пропуску на українсько-російському кордоні в межах Сумської області:

«Велика Писарівка» velika_pisarivka_avto@pvu.gov.ua

«Юнаківка» unakivka_avto@pvu.gov.ua

«Бачівськ» bachivsk_avto@pvu.gov.ua

Необхідну інформацію також можна отримати на офіційному веб-сайті Державної прикордонної служби України www.dpsu.gov.ua або за телефонами Сумського прикордонного загону: 0542-671-382, 0542-671-370.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...