Сумський прикордонний загін інформує про введення спрощеного порядку перетину кордону туристичними групами

19 листопада 2013 року набирає чинності спільний наказ МВС України та Мінінфраструктури України «Про затвердження Порядку здійснення прикордонного контролю організованих груп пасажирів у пунктах пропуску через державний кордон для морського та автомобільного сполучення» від 10.10.2013 року № 696/787, зареєстрований Мінюстом України 30.10.2013 року за № 1833/24365 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1833-13).

Даний Порядок розроблено з метою прискорення та спрощення прикордонних процедур організованих груп пасажирів у пунктах пропуску через державний кордон для морського та автомобільного сполучення.

Його дія застосовується до:

пасажирів та екіпажу всіх круїзних суден, які прибувають в Україну з порту, розташованого в іншій державі, або відходять з порту, розташованого в Україні, до порту, розташованого в іншій державі;

осіб, які перетинають державний кордон у складі організованих груп, та водіїв автобусів, які здійснюють міжнародні автомобільні перевезення пасажирів.

Прикордонний контроль організованих груп у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення здійснюється на окремих смугах руху та в пріоритетному порядку.

Для здійснення прикордонного контролю за спрощеною процедурою туристичні оператори (туристичні агенти), інші юридичні чи фізичні особи при здійсненні міжнародних автомобільних перевезень організованих груп повинні:

1) не пізніше ніж за 24 години до прибуття автобуса в пункт пропуску надати попередню інформацію про автомобільний транспортний засіб та пасажирів підрозділам охорони державного кордону. Інформація надається в формі електронного повідомлення (у форматі Excel, RTF) на електронні скриньки пунктів пропуску підрозділів охорони державного кордону без застосування електронного цифрового підпису.

Інформація подається підрозділам охорони державного кордону на безоплатній основі та повинна включати такі дані:

для організованих груп громадян України:

найменування організатора міжнародного перевезення організованої групи, місцезнаходження; електронна адреса туроператора, номер телефону контактної особи; туристичний маршрут; номер автобуса, дата та орієнтовний час прибуття в пункт пропуску; прізвище, ім’я пасажира; стать; громадянство; дата народження; серія, номер паспортного документа; серія, номер нотаріально посвідченої згоди одного з батьків або обох батьків – якщо до складу організованих груп, які виїжджають з України, входять особи, які не досягли 16-річного віку та прямують у супроводі одного з батьків або без них.

для організованих груп іноземців:

найменування організатора міжнародного перевезення організованої групи, місцезнаходження; електронна адреса туроператора, номер телефону контактної особи; туристичний маршрут; номер автобуса, дата та орієнтовний час прибуття в пункт пропуску; прізвище, ім’я пасажира; стать; громадянство; дата народження; серія, номер паспортного документа; тип, номер візи – для іноземців з країн з візовим режимом в’їзду.

2) отримати на свою електронну скриньку відповідь від пункту пропуску, в якій буде зазначено: найбільш зручний час для прибуття автобусу в пункт пропуску, напрямок та номер робочого місця, де проводитиметься прикордонний контроль організованою групи. Така відповідь буде надіслана заявнику не пізніше ніж за дві години після надходження повідомлення на адресу пункту пропуску.  

Електронні адреси автомобільних пунктів пропуску на українсько-російському кордоні в межах Сумської області:

«Велика Писарівка» velika_pisarivka_avto@pvu.gov.ua

«Юнаківка» unakivka_avto@pvu.gov.ua

«Бачівськ» bachivsk_avto@pvu.gov.ua

Необхідну інформацію також можна отримати на офіційному веб-сайті Державної прикордонної служби України www.dpsu.gov.ua або за телефонами Сумського прикордонного загону: 0542-671-382, 0542-671-370.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
50 просмотров в марте
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Голова фракції політичної партії Об'єднання «Самопоміч» в Сумській міській раді Олександр Зименко запрошує дієвих людей приєднатися до команди, щоб разом зробити місто кращим. «Ти хочеш, щоб місто, в якому живеш, стало кращим? Ти готовий докласти до цих змін свої знання, сили та вміння? Приєднуйся до команди однодумців! Зробимо Суми - містом, у якому хочеться жити!» - пише Олександр Зименко на своїй сторінці у фейсбуці.
адреса
Завтра, 19 марта, некоторые улицы г. Сумы останутся без света. Плановое отключение света, по информации ПАО «Сумыоблэнерго», связано с выполнением ремонтных работ на воздушной линии электропередачи.
Происшествия
За прошедшую неделю на территории области зарегистрировано 58 чрезвычайных событий. В результате пожаров погибли 3 человека, еще один - погиб на водоеме. Огнем уничтожено и повреждено 15 зданий, 2 единицы автотракторной техники. Пожарно-спасательными подразделениями Сумщины осуществлено 53 оперативных выезда. Во время ликвидации пожаров спасен один человек, 23 здания и 2 единицы автотракторной техники, в общем материальных ценностей на сумму более 1 млн 7...
фото
18 марта в 1:54 в Службу спасения «101» поступила информация о необходимости оказания помощи. По предварительным данным, в пгт Шостка, возвращаясь домой, 64-летний мужчина решил сократить путь и, перелезая через забор, застрял ногой между столбом и секцией забора. На место вызова прибыло отделение дежурного караула 4-й государственной пожарно-спасательной части. Спасатели помогли пожилому мужчине осторожно высвободить ногу, а затем и сопровождали его в бол...
видео
16 марта, около 13:30, в экипаж патрульных обратилась небезразлична женщина, которая сообщила, что стала свидетелем того, как на конечной остановке маршрутных транспортных средств, на улице Ковпака, водитель в своей маршрутке употреблял вероятно наркотическое вещество. Патрульные оперативно передали информацию всем экипажам. Через некоторое время, похожий по приметам автомобиль патрульные остановили на улице Вячеслава Черновола. За рулем находился 35-летни...
Общество
17 марта в 9:07 в Службу спасения «101» от медработников поступила информация о необходимости оказания помощи. По предварительным данным, на ул. Павлова в Сумах в частном домовладении пожилому мужчине, который находился на крыше хозяйственной постройки, стало плохо. На место вызова прибыло отделение дежурного караула 1-й государственной пожарно-спасательной части. Спасатели по лестнице поднялись на крышу, где лежал 82-летний мужчина. Пострадавшего перемест...
Общество
Ахтырской местной прокуратурой поддержано государственное обвинение в отношении 26-летнего ахтырчанина, который в состоянии алкогольного опьянения совершил ДТП с тяжелыми последствиями. Событие произошло 26 июня 2016 в г. Ахтырка. Обвиняемый в вечернее время вместе с друзьями употреблял спиртные напитки на летней площадке. После чего он сел за руль собственного транспортного средства и поехал домой. По дороге нетрезвый мужчина не справился с управлением ав...
Общество
В городском клиническом роддоме Пресвятой Девы Марии за последнюю неделю появился на свет 34 ребенка: мальчиков - 21, девочек - 13.  Отметим, что за предыдущую неделю родилось 38 малышей.
Общество
В среду, 20 марта, с 12:00в Cумах состоится техническая проверка системы оповещения населения. Как сообщили в отделе по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения, в этот день будут звучать сирены, которые означают предупредительный сигнал «Внимание всем!». Подобные проверки системы оповещения происходят в городе регулярно и имеют целью проверить ее готовность к оповещению населения в случае возникновения чрезвычайной ситуации. Поэтому г...