• Головна
  • Знайшли тіло Сергія Чижа, який раніше очолював поліцію в Сумській області
16:43, Сьогодні

Знайшли тіло Сергія Чижа, який раніше очолював поліцію в Сумській області

Знайшли тіло Сергія Чижа, який раніше очолював поліцію в Сумській області, фото-1

16 липня у Карлівській громаді Полтавського району виявили мертвим 44-річного чоловіка. За попередніми даними, він міг скоїти самогубство, пише Суспільне.

Про це повідомили на офіційному сайті поліції Полтавщини.

За інформацією з власних джерел Суспільного, загиблий — це колишній заступник начальника поліції в Полтавській та Харківській областях та екскерівник поліції Сумської області Сергій Чиж.

За даними правоохоронців, чоловіка виявили мертвим за місцем проживання у Карлівській громаді. Смерть могла настати внаслідок самогубства, але остаточну причину з'ясують завдяки судово-медичній експертизі. Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з приміткою "самогубство".

Хто такий Сергій Чиж

Сергій Чиж народився 1982 року у Карлівці. Службу в органах внутрішніх справ розпочав 2000-го. Працював слідчим в Оржицькому райвідділі міліції, згодом обіймав керівні посади у Карлівському райвідділі та слідчому управлінні у Полтавській області.

У листопаді 2015 року його призначили заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Із 2017 року Сергій Чиж працював заступником начальника поліції Харківської області, а 2021-го очолив поліцію в Сумській області.

Останньою посадою Сергія Чижа була служба начальником відділу Департаменту стратегічних розслідувань поліції України. Він звільнився у березні 2026 року.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення