• Головна
  • Увечері росіяни вдарили КАБами по цивільній інфраструктурі у Сумській та Ворожбянській громадах, - ОВА
23:33, Вчора

Увечері росіяни вдарили КАБами по цивільній інфраструктурі у Сумській та Ворожбянській громадах, - ОВА

Два КАБ влучили по території з промисловими та складськими об’єктами у Ковпаківському районі Сум. Попередньо, обійшлося без загиблих і постраждалих. Територію обстежують, наслідки уточнюються.

По Ворожбянській громаді росіяни завдали удару, попередньо, трьома КАБ. Є пошкодження у житловому секторі – щонайменше чотири домогосподарства.

Інформація щодо постраждалих уточнюється, повідомляє голова ОВА Олег Григоров.

Будьте уважні та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення