
23:33, Вчора
Увечері росіяни вдарили КАБами по цивільній інфраструктурі у Сумській та Ворожбянській громадах, - ОВА
Два КАБ влучили по території з промисловими та складськими об’єктами у Ковпаківському районі Сум. Попередньо, обійшлося без загиблих і постраждалих. Територію обстежують, наслідки уточнюються.
По Ворожбянській громаді росіяни завдали удару, попередньо, трьома КАБ. Є пошкодження у житловому секторі – щонайменше чотири домогосподарства.
Інформація щодо постраждалих уточнюється, повідомляє голова ОВА Олег Григоров.
Будьте уважні та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
Оголошення
12:58, 17 червня
12:42, 25 червня
6
12:42, 25 червня
1
13:29, 17 червня