• Головна
  • З полону повернувся Василь Медведь з Шосткинського району
17:42, Сьогодні

З полону повернувся Василь Медведь з Шосткинського району

З полону повернувся Василь Медведь з Шосткинського району, фото-1

Чоловік був прикордонником і потрапив у полон 16 березня 2022 року. У неволі захисник провів 4 роки та 3 місяці, пише Суспільне.

Про це повідомив Андрій Бєляєв, керівник Шосткинської РДА.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення