• Головна
  • Ворог продовжує наносити удари по інфраструктурі Сум: рятувальники обстежували території
16:18, Сьогодні

Ворог продовжує наносити удари по інфраструктурі Сум: рятувальники обстежували території

Сьогодні ворог знову наніс удар по автозаправним станціям в м. Суми.

Фахівці ДСНС проводили обстеження території на місцях влучань.

Попередньо травмовано 3 цивільні особи та пошкоджено 2 цивільні автомобіля.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення