
16:18, Сьогодні
Ворог продовжує наносити удари по інфраструктурі Сум: рятувальники обстежували території
Сьогодні ворог знову наніс удар по автозаправним станціям в м. Суми.
Фахівці ДСНС проводили обстеження території на місцях влучань.
Попередньо травмовано 3 цивільні особи та пошкоджено 2 цивільні автомобіля.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня