
08:53, Сьогодні
На Сумщині триває підготовка цивільного населення до національного спротиву, - ОВА
«Ще 69 жителів області отримали сертифікати про проходження курсу. Загалом від початку роботи центру навчання пройшли вже 1470 людей.
Відвідав одне із занять, поспілкувався з учасниками, інструкторами та керівництвом центру. Важливо бачити, що люди свідомо долучаються до навчань і розуміють, навіщо це потрібно.
48-годинний курс включає базову підготовку з вогневої справи, тактичної медицини, мінної безпеки, основ застосування БпЛА та орієнтування на місцевості.
Це важливі знання для цивільних у прикордонному регіоні. Сподіваюся, застосовувати їх у реальному житті не доведеться. Але вміти захистити себе, допомогти тим, хто поруч, і правильно діяти у критичний момент – необхідно», - йдеться у дописі голови ОВА Олега Григорова.
Навчання безоплатне. Долучитися можна, заповнивши анкету.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:21
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня