
Фото
16:16, Сьогодні
ДСНС обстежили місця влучання по АЗС у Сумах
Фото
Сьогодні вдень ворог наніс ще один удар по автозаправній станції м. Суми.
Фахівці ДСНС провели обстеження місця влучання та забезпечили пожежну безпеку.
На жаль травми отримала одна людина.
Ворог продовжує завдавати ударів по об’єктам цивільної інфраструктури, закликаємо громадян бути уважними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги!
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:07, 18 червня
3
18:31, 14 червня
22:59, 15 червня
10:20, 16 червня
1