
Фото
11:20, Сьогодні
Злочини у сфері охорони навколишнього природного середовища на Сумщині – 6 підозрюваних, 172 млн грн збитків
Фото
Протягом 18 – 19 червня 2026 року повідомлено про підозру одному з міських голів у Конотопському районі.
Під час санації водойми було незаконно видобуто майже 13500 м3 корисних копалин.
Збитки – 124,4 млн грн.
Викрито підприємця на масштабному порубі 2 381 дерев на території Лебединської громади Сумського району.
Повідомлено про підозру директору одного з дочірніх агролісогосподарських підприємств області за фактом реалізації деревини через неліцензовану біржу за заниженими цінами.
Збитки – майже 9,2 млн грн.
Ще один випадок незаконного порубу дерев задокументовано в Шосткинському районі.
Там три співробітники дочірнього підприємства «Ямпільський агролісгосп» внесли неправдиві відомості в офіційну документацію.
На підставі яких отримали лісорубний квиток та організували незаконний поруб 168 дерев на 2,3 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення