
17:37, 1 червня
Армія рф атакувала лікарню в Конотопі: водій "швидкої" отримав контузію
Вдень 1 червня російські військові атакували центральну районну лікарню в Конотопі на Сумщині дронами. Контузію отримав водій "швидкої".
Про це в етері "Суспільне Студія" розповів міський голова Артем Семеніхін.
За його словами, удар стався між корпусами дорослої поліклініки і терапевтичним корпусом.
"У тому місці якраз стояли автівки "швидкої" допомоги. Це дуже підступний удар. Це сталося вдень, коли в лікарні багато людей. До речі, жодного військовослужбовця, жодного військового автомобіля на території лікарні не було і не стояло. Будівля пральні, яку ми нещодавно відремонтували за допомогою благодійників, захистила від уламків терапевтичний корпус. Якби не пральня, то було б все набагато гірше", — розповів Семеніхін.
Нині лікарня відновила роботу, — додав Артем Семеніхін.
"Є пошкодження. Комунальники працюють над відновленням".
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:19
Вчора
Оголошення
07:53, 7 червня
17:13, 29 травня
09:10, 28 травня
11
17:13, 29 травня
16:34, 30 травня
1