
17:38, 21 травня
У Сумах створять єдину систему відеоспостереження на кладовищах
Для боротьби з вандалізмом, захисту могил українських воїнів та збереження комунального майна на Центральному та Баранівському кладовищах буде впроваджено комплексну систему цифрової безпеки.
Про це інформує голова МВА м. Суми Сергій Кривошеєнко.
Етапи проєкту
- Модернізація. Прокладання оптоволоконного кабелю та встановлення камер із функцією розпізнавання облич і потужним нічним баченням.
- Інтеграція з поліцією. Передача даних до міського дата-центру забезпечить правоохоронцям цілодобовий онлайн-доступ до матеріалів (24/7).
- Контроль. Облаштування постів моніторингу для відстеження ситуації в режимі реального часу.
- Фінансування. Попередній кошторис капітальних робіт складає близько 400 000 гривень. Йдеться про матеріальний ресурс та заходи, що забезпечать захист пам'яті загиблих захисників та спокій їхніх родин, що є безумовним пріоритетом громади.
Наразі проєкт рішення чекає на затвердження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
05:14, 28 липня
14:03, Сьогодні
09:52, 27 липня
10:32, Сьогодні
24