
11:16, 7 травня
На Сумщині до 5 років позбавлення волі засуджено рецидивістку, яка втретє ножем поранила близьку людину

Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 42-річної жінки.
У Ромнах за місцем проживання обвинувачена вживала алкогольні напої разом зі своїми чоловіком.
Згодом між подружжям виникла сварка.
Жінка погрожувала чоловікові розлученням. Надалі вона вигнала його з дому.
Через деякий час потерпілий повернувся, сподіваючись, що дружина заспокоїлась.
Однак конфлікт продовжився, під час якого жінка ударила чоловіка ножем у спину.
48-річний потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження.
Попри це, в суді він захищав обвинувачену, стверджуючи, «що винен у тому, що довів її до цього стану».
Примітно, що до цього жінка вже двічі відбувала покарання, в тому числі й за спричинення тяжких тілесних ушкоджень своїй матері.
Також вона вдарила ножем попереднього чоловіка.
Вироком суду її засуджено на 5 років позбавлення волі
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
Вчора
17:19
Вчора
ТОП новини
Оголошення
01:41, 10 червня
132
12:04, 19 червня
10:05, 18 червня
18:05, 14 червня
53