
фото
12:00, 5 травня
Евакуація з прикордоння Сумщини: співробітники ДСНС вивезли жінку
фото
5 травня евакуаційна група ДСНС «Фенікс», у складі якої працює офіцер-рятувальник громади, провела чергові евакуаційні заходи.
З небезпечної території Зноб-Новгородської громади на броньованому автомобілі було евакуйовано жінку та доставлено до більш безпечного місця.
Вкотре звертаємось до жителів прикордонних громад: не відкладайте евакуацію. У зоні постійних ворожих обстрілів це питання життя і безпеки.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
Вчора
17:19
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:29, 17 червня
11
12:58, 17 червня
12:04, 19 червня
1