
фото
15:16, 4 травня
У передмісті Сум на подвір’я впав ворожий безпілотник та не здетонував
фото
У передмісті Сум на території приватного домоволодіння виявили ворожий літальний апарат із вибухівкою — небезпечну знахідку оперативно знешкодили вибухотехніки поліції.
Небезпечний об’єкт знайшли місцеві мешканці на території власного подвір’я. Як з’ясувалося, ворожий безпілотник впав у дворі будинку, коли нікого не було вдома. Одразу після виявлення люди повідомили поліцію.
На місце оперативно прибула мобільна група вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області. Після обстеження фахівці встановили, що це ворожий безпілотник, споряджений вибухівкою, який становив загрозу для оточуючих. У випадку неправильної взаємодії зі снарядом це могло б призвести до трагічних наслідків.
Поліцейські професійно вилучили боєприпас і транспортували його на підривний майданчик, де знищили шляхом контрольованого підриву.
У разі виявлення підозрілих предметів не наближайтеся до них і негайно телефонуйте до поліції.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:05, 18 червня
13:29, 17 червня
15:22, 22 червня
12:42, 25 червня
23
12:58, 17 червня