
13:36, 28 квітня
122 млн грн державної субвенції отримає Сумщина на розвиток медицини, - голова ОВА Олег Григоров

У квітні Кабінет Міністрів України ухвалив відповідну постанову.
"Кошти спрямуємо на два важливі проєкти:
65,5 млн грн – створення сучасного відділення лікування та реабілітації в обласній клінічній спеціалізованій лікарні
56,5 млн грн – реконструкцію корпусу Роменської центральної районної лікарні під відділення паліативної допомоги
Це рішення, яке напряму вплине на якість медичної допомоги в області.
В умовах війни зростає потреба у реабілітації та підтримці людей, які потребують тривалого і особливого догляду. Саме тому такі проєкти – вчасні та необхідні.
Дякую Уряду за підтримку Сумщини та практичні рішення для наших людей", - написав голова ОВА Олег Григоров.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
Вчора
17:19
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня