
фото
12:51, 23 квітня
Сумчанин здобув перемогу на пробігу пам’яті Героїв Чорнобиля
фото

У Славутичі відбувся традиційний ХХХVI легкоатлетичний пробіг пам’яті Героїв Чорнобиля, який зібрав 251 учасника з різних країн світу.
На старт вийшли спортсмени зі США, Австралії, Японії, Великої Британії, Австрії та багатьох міст і селищ України.
Суми на змаганнях представив працівник КП «Електроавтотранс», начальник електро-заготівельної агрегатної дільниці Віктор Гоц. Він виборов перше місце у своїй віковій категорії «60–64», подолавши 10 км за 59 хвилин 32 секунди.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
Вчора
17:19
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня
18:06, 20 червня