
фото
12:59, 16 квітня
Росіяни двічі атакували АЗС у Сумах
фото
"На жаль, внаслідок російської атаки по АЗС на околиці Сумської громади загинула людина", - повідомив голова ОВА Олег Григров.
Сьогодні ворог двічі атакував безпілотниками автозаправні станції у Сумській громаді.
Унаслідок першого влучання постраждала працівниця АЗС – у неї гостра реакція на стрес. Під час іншого удару загинула людина, ще одну поранено.
Дані щодо постраждалих уточнюються.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:41
Вчора
17:19
Вчора
ТОП новини
Оголошення