• Головна
  • У Сумах виходили немовля вагою 860 грамів: дівчинка провела 54 дні під наглядом лікарів
фото
12:21, Сьогодні

У Сумах виходили немовля вагою 860 грамів: дівчинка провела 54 дні під наглядом лікарів

фото
У Сумах виходили немовля вагою 860 грамів: дівчинка провела 54 дні під наглядом лікарів, фото-1

У Сумах лікарі врятували передчасно народжену дівчинку, яка зʼявилася на світ на 32-му тижні вагітності з критично малою вагою — лише 860 грамів, повідомляється на сторінці пологового будинку.

Одразу після народження немовля у спеціальному транспортному кувезі доправили до відділення інтенсивної терапії новонароджених. Через незрілість легень, характерну для передчасно народжених дітей, дівчинка мала серйозні проблеми з диханням. Вона перебувала на штучній вентиляції легень та отримала сурфактант — спеціальний препарат, що допомагає розправити легені.

Маленька Ніколь провела 39 днів у відділенні інтенсивної терапії, де отримувала необхідне лікування та цілодобову турботу медиків.

Після стабілізації стану її перевели на спільне перебування з мамою.

На 54-й день життя, коли вага дівчинки досягла 2060 грамів, Ніколь виписали додому.

Медики зазначають, що завдяки злагодженій роботі та сучасному обладнанню вдалося зберегти життя та здоров'я дитини.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення