• Головна
  • До 15 років ув’язнення засуджено кримчанина, який воював, щоб поліпшити своє матеріальне становище
12:47, Сьогодні

До 15 років ув’язнення засуджено кримчанина, який воював, щоб поліпшити своє матеріальне становище

До 15 років ув’язнення засуджено кримчанина, який воював, щоб поліпшити своє матеріальне становище, фото-1

За публічного обвинувачення Сумської обласної прокуратури 31-річного жителя тимчасово окупованого Криму визнано винним у вчиненні державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Вироком суду його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Засуджений у лютому 2025 року з власної ініціативи уклав контракт з російською армією.

Після нетривалої підготовки на полігоні він у складі підрозділу 119-го десантно-штурмового полку був передислокований на Курщину, де воював проти Сил оборони України.

Під час спроби штурмових дій на території Сумщини в квітні 2025 року зрадник потрапив у полон.

Засуджений пояснив у суді, що працював кухарем у кримських ресторанах, втім вирішив піти на військову службу, щоб поліпшити своє матеріальне становище.

Уклав контракт лише на один рік, після чого планував повернутись до звичного життя, однак потрапив у полон.

Слідство -УСБУ в Сумській області.

Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:

Telegram

Instagram

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення