
12:55, 16 вересня
Ромни відзначають 82-гу річницю визволення міста від нацистських загарбників, - ОВА

«Ромни – одне з найдавніших міст Сумщини з понад 1100-річною історією
Протягом століть місто було важливим центром розвитку нашого краю, а сьогодні, у часи війни, громада знову демонструє силу, єдність і згуртованість.
Мешканці Ромен від початку вторгнення захищають Україну на фронті та допомагають у тилу.
Ромни стали прихистком і для сотень людей з прикордоння, які були змушені залишити свої домівки через постійні обстріли.
Сьогодні ми також відзначаємо 82-гу річницю визволення міста від нацистських загарбників. Це нагадування про героїзм поколінь, які боролися за свободу, і про неперервність нашої боротьби за незалежність.
Дякую кожному мешканцю громади за стійкість, небайдужість і щоденну працю задля спільної перемоги. Вічна пам’ять героям, які віддали свої життя, захищаючи Україну.
Бажаю миру, безпеки та нових можливостей для розвитку міста!», - йдеться у дописі голови ОВА Олега Григорова.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
Оголошення
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада