
Фото
17:46, 22 липня
Упродовж дня ворог атакував 5 безпілотниками місто Суми, є загибла та поранені – розпочато слідство
Фото
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури та Окружної прокуратури міста Суми проводяться досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, 22 липня 2025 року упродовж дня ворог атакував 5 безпілотниками цивільну та критичну інфраструктуру міста Суми.
Унаслідок атаки окупантів загинула 72-річна жінка, ще троє цивільних людей поранені.
Пошкоджено навчальний та медичний заклади, багатоквартирні житлові будинки, транспортні засоби, приватні домоволодіння та установи.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.
Досудове розслідування здійснюється слідчими УСБУ в Сумській області та Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області.
Підписуйтесь на 0542 у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:55
12 грудня
17:46
12 грудня
16:18
12 грудня
ТОП новини
Оголошення
07:28, 8 грудня
31
11:25, 5 грудня
6
12:44, 9 грудня