• Головна
  • Підписали Меморандум про співпрацю з міжнародною організацією CIVIC – Центром із питань захисту цивільного населення в умовах збройного конфлікту, - голова ОВА
12:58, 4 липня

Підписали Меморандум про співпрацю з міжнародною організацією CIVIC – Центром із питань захисту цивільного населення в умовах збройного конфлікту, - голова ОВА

Разом із директором Представництва CIVIC в Україні Александером Гріфом обговорили напрями взаємодії – від посилення спроможності громад до кращої координації між військовими, владою і мешканцями, повідомив голова ОВА Олег Григоров.

Новий проєкт CIVIC уже стартував у Синівській, Липоводолинській та Недригайлівській громадах. Створено робочі групи з питань захисту цивільного населення, з серпня – старт грантової програми для підтримки місцевих ініціатив.

«Дякую партнерам за увагу до прикордонної Сумщини. Працюємо разом, щоб громади були сильнішими, а люди – захищеними», - говорить очільник області.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення