• Головна
  • На Сумщині судитимуть голову ВЛК за фальсифікацію документів та хабарництво
фото
17:02, 22 квітня

На Сумщині судитимуть голову ВЛК за фальсифікацію документів та хабарництво

фото

Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно голови військово-лікарської комісії однієї з лікарень Тростянецької громади за фактом фальсифікації медичної документації, одержання неправомірної вигоди та підбурювання до підкупу лікарів.

За даними слідства, обвинувачений вносив завідомо неправдиві відомості до медичних документів. Таким чином чоловіки призовного віку отримували фіктивні висновки військово-лікарської комісії про обмежену придатність до військової служби.

Зокрема, задокументовано факти складання неправдивих медичних висновків щонайменше щодо двох осіб. За це обвинувачений отримував неправомірну вигоду. Крім того, фігурант справи підбурював інших осіб до надання неправомірної вигоди працівникам закладу охорони здоров’я за виготовлення фіктивних виписок із медичних карт.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1, 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (службове підроблення); ч. 1, 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди); ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 354 (підбурювання до надання неправомірної вигоди); ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 369 (підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Стосовно двох його спільників триває судовий розгляд.

Досудове розслідування завершено Слідчим управлінням ГУНП в Сумській області за оперативного супроводу СБУ в Сумській області.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...