
12:19, 21 лютого 2025 р.
6 років проведе за гратами сумчанин, який розбещував неповнолітніх та знімав відео порнографічного характеру

Ювенальними прокурорами Сумської обласної прокуратури в суді апеляційної інстанції доведено вину 59-річного чоловіка.
Ухвалою апеляційного суду залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким обвинуваченого засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 3 роки.
У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений тривалий час виготовляв та розповсюджував відео порнографічного характеру.
Більш того, чоловік запрошував до себе додому сусідську дівчинку та її подружку, достовірно знаючи, що вони неповнолітні.
З дівчатами обвинувачений вчиняв розпусні дії та знімав все це на відео.
На вирок суду він чекав за гратами.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
16:32, 27 березня
15:10, 27 березня
18
10:10, 24 березня
21:08, 30 березня
5
15:03, 1 квітня