
17:42, 3 лютого 2025 р.
Вночі у Сумах зупинили п'яного водія, позбавленого права керування

Уночі на вулиці Білопільський шлях патрульні зупинили 33-річного керманича транспортного засобу Toyota. Під час перевірки документів інспектори встановили, що чоловік притягався до відповідальності за нетверезу їзду та позбавлений права керування. Також він був тимчасово обмежений у праві керування транспортними засобами.
Громадянин знову мав ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд, який керманич пройшов на місці зупинки за допомогою спецприладу Драгер, це підтвердив. Результат освідування — 0, 73 проміле алкоголю.
На водія патрульні склали 3 адмінматеріали:
ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування, повторно протягом року) КУпАП;
ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження в праві керування транспортними засобами) КУпАП;
ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння повторно протягом року) КУпАП.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Windows 10 після 14.10.2025: що робити бізнесу та дому - оновлення на Windows 11 чи ESU?
Новини компаній
13:00
Оголошення
09:53, 25 березня
248
19:28, Вчора
15:03, 1 квітня
21:08, 30 березня
5