
фото
10:42, 30 жовтня 2024 р.
Данська Рада у справах біженців планує реалізувати в Сумах проєкти з відновлювальної енергетики
фото
Перший заступник міського голови Артем КУЗНЕЦОВ та представники Данської Ради у справах біженців обговорили плани щодо встановлення сонячних панелей на об’єктах критичної інфраструктури Сумської МТГ.
Як зазначив Артем Кузнецов, йдеться про ключове питання – енергетичну безпеку для сумської громади, і у цьому важлива допомога міжнародних донорів.
Разом з менеджером направлення з відновлення житла у Північному регіоні Данської Ради у справах біженців Амані Юсеф Фаред АЛЬШААБАН сумчани обговорили питання встановлення сонячних панелей на кількох об’єктах громади, зокрема, лікарнях і водоканалі.
«Ми розповіли про підготовчий процес – розробку документації, процес погодження проєкту. Данська рада, маючи бюджет для реалізації проєктів «зеленої енергетики», готова втілити такі задуми у якомога швидші терміни», – розповів посадовець.
Раніше в Сумах у співпраці з донорами вже реалізували чотири проєкти «зеленої» енергетики, зокрема в секторах критичної інфраструктури. Крім фінансової економії, це дозволяє під час можливих кризових ситуацій із вимкненням світла мати альтернативні джерела електропостачання важливих об'єктів.
за матеріалами СМР
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
Оголошення
00:09, 24 червня
132
18:05, 14 червня
45
14:19, 20 червня
11
16:48, 25 червня
65
12:42, 25 червня
6