15:49
Вчора
Запущена 3-тя черга сміттєвого полігона для Сум. Про це повідомив начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко.
Проблема із відкриттям цієї черги тривала 5 років. А відтепер наявних потужностей вистачить на декілька наступних років.
"Екологічної катастрофи в Сумах не буде", - заявив Дрозденко.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua