• Головна
  • Академічна мобільність у дії: до СумДУ їдуть навчатися з Європи
15:15, 11 вересня 2013 р.

Академічна мобільність у дії: до СумДУ їдуть навчатися з Європи

Сумський державний університет  прийняв студента з Португалії на навчання у рамках міжнародного грантового проекту EMINENCE освітньої програми ЄС «Еразмус Мундус».

Протягом навчального року Педро Патойло з Університету Порту (м. Порту, Португалія) навчатиметься на факультеті економіки та менеджменту в англомовній групі разом із українськими студентами.

Він опановуватиме 16 дисциплін, серед яких – «Економічна теорія», «Управління персоналом», «Основи менеджменту», «Фінанси та кредит», «Економіка міжнародних відносин» тощо. Його результати за підсумками року будуть зараховані на батьківщині.

«З усією відповідальністю підійшов до вибору українського вишу і обрав саме СумДУ. Ретельно вивчав інформацію про університет на англомовній версії вашого сайту, ознайомився з матеріально-технічною базою та специфікою навчання. Хочу відзначити розвиток ІТ-технологій та серйозний підхід до наукових досліджень. З перших днів (а я тут вже протягом тижня) помітив високий рівень володіння англійською мовою як викладачів, так і студентів.  Мої очікування від навчання в СумДУ – ґрунтовні знання в економічній сфері та участь у художній самодіяльності, адже я граю на гітарі та співаю», – поділився враженнями Педро.

Нагадаємо, що в липні цього року Європейська Комісія підтримала заявку СумДУ на продовження участі у міжнародному грантовому проекті в рамках програми ЄС Erasmus Mundus EMINENCE ІІ «Інтеграція сусідніх східноєвропейських регіонів через співробітництво у вищій освіті» (Integration of  Neighbouring Eastern Regions through Cooperation in Higher Education) на наступні три роки. Реалізацію проекту СумДУ розпочав у 2012 році.

До речі, цього року в СумДУ навчатимуться близько 1300 іноземних студентів, у тому числі 30 європейців (із Австрії, Норвегії, Іспанії, Польщі, Латвії, Молдови), а також молодь із США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...