фото
15:48, 27 травня

Сумські сумоїсти здобули десять медалей чемпіонату Європи

фото

З 23 по 27 травня у грецькому місті Лутракі відбувся чемпіонат Європи з сумо серед молоді та дорослих. Сумщину цього разу представляли п’ятеро спортсменів в різних вікових групах.

"Як завжди наші вихованці повертаються додому з медалями. Ми веземо у Суми шість "золотих", одну "срібну" і три "бронзових" медалі", — повідомив Суспільному сумський тренер Сергій Хекало.

У віковій групі до 21 року сумчанин Володимир Худяков та Дмитро Котов посіли треті місця у своїх вагових категоріях, Кирило Крупський виборов "золото". У командних змаганнях "стінка на стінку" збірна України посіла третє місце (до складу команди входив Кирило Крупський, який не програв жодної сутички), пише Суспільне.

У віці до 23 років два "золота" здобули брати Кирило та Єгор Крупські. У командних змаганнях (де до складу входили Єгор та Кирило) збірна України посіла друге місце.

Серед дорослих знов відзначились брати Крупські: Кирило здобув "золото" і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, Єгор посів перше місце й отримав путівку на чемпіонат світу. Крім того, Єгор входив до складу команди, де збірна України виборола ще одне "золото".

Готували спортсменів до цих змагань тренери Сергій Хекало та В’ячеслав В'юн.