• Спортсменки з Сум здобули медалі на чемпіонаті зі спортивної акробатики
11:39, 23 квітня

Спортсменки з Сум здобули медалі на чемпіонаті зі спортивної акробатики

Вихованки відділення спортивної акробатики дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Суми відзначились на відкритому чемпіонаті зі спортивної акробатики у Луцьку. Турнір тривав з 2 по 22 квітня.

"Наші дівчата у парах вибороли дві "золоті" медалі, одну "срібну" та одну "бронзову", — повідомила Суспільному тренерка спортсменок Вікторія Коржова.

"Золото" здобули жіночі пари Ріанна Очігава та Богдана Скупська, Ніколь Кісільова та Марина Соніна. Варвара Бабічева та Марія Губенко посіли друге місце. Третіми завершили виступ на змаганнях Анна Кальченко та Еліна Гриценко.

Підготували спортсменок до цих змагань Вікторія Коржова та Людмила Шутько.

Спортсменки з Сум здобули медалі на чемпіонаті зі спортивної акробатики, фото-1, Вікторія Коржова