• Головна
  • На міжнародному форумі ООН Україну представила професор СНАУ
фото
17:53, 17 квітня

На міжнародному форумі ООН Україну представила професор СНАУ

фото

Професор кафедри міжнародних відносин Сумського національного аграрного університету, доктор юридичних наук Альона Миколаївна Клочко, стала яскравим прикладом активної участі у міжнародних подіях, представляючи Україну на високому рівні. На початку квітня 2024 року вона мала надзвичайну можливість виступити в якості уповноваженої особи Міжнародної комісії юристів під час 55-ої сесії Ради з прав людини в ООН.

Під час свого виступу вона акцентувала увагу на важливості забезпечення незалежності судової системи та права на справедливий судовий розгляд у справах, пов’язаних з збройним конфліктом. Професор Клочко також наголосила на необхідності ефективної відповідальності за злочини, вчинені під час збройних конфліктів, відповідно до міжнародного права прав людини. Виступ можна переглянути за лінком.

Міністерство закордонних справ України відреагувало на виступ сумської науковиці та відзначило важливість представлення періодичної доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ), яка засвідчує грубі порушення міжнародного права та прав людини на тимчасово окупованих територіях України.

Більше інформації на офіційному сайті Сумського національного аграрного університету.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...