
фото
14:50, 27 березня 2024 р.
На Сумщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який вчинив незаконний поруб дерев
фото

Поліцеські за процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру 59-річному жителю району, який здійснив незаконний поруб деревини зі збитками на суму близько 45 000 гривень.
Співробітники управління карного розшуку ГУНП в Сумській області спільно з роменськими оперативниками отримали повідомлення про те, що у лісопосадці біля одного із сіл Роменського району здійснюється незаконний поруб дерев. Так, в результаті швидких та злагоджених дій правоохоронці застали “на гарячому” чоловіка, який займався незаконним промислом.
Під час огляду місця події поліцейські встановили, що зловмисник за допомогою бензопили зрубав 21 дерева породи: клену, вільхи та бересту.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу» Кримінального кодексу України.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:46
Вчора
16:18
Вчора
16:04
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:03, 29 листопада
35
07:28, 8 грудня
31
09:15, 8 грудня
09:15, 8 грудня