фото
14:29, 21 лютого
На Шосткинщині в останню путь провели 33-річну військовослужбовицю Юлію Денисенко
фото
Про чергову втрату повідомляють на сайті Шосткинської міської ради. Денисенко Юлія Миколаївна народилася 13 листопада 1990 року в Шостці. Закінчила міську загальноосвітню школу № 5. Навчалася в Шосткинському хіміко-технологічному коледжі ім. Івана Кожедуба, де отримала професію бухгалтера-економіста. Вищу освіта здобула в Шосткинському інституті СумДУ.
З дитинства Юлія була творчою людиною – захоплювалася вишивкою та малюванням, щиро любила природу, риболовлю. Вона був різноплановою особистістю, але найбільшою цінністю для неї завжди була сім’я.
Родина втратила люблячу матір, віддану дружину та турботливу доньку. У померлої захисниці залишилися чоловік Дмитро, дев’ятирічний син Роман, батько Микола та мати Валентина.
Юлія завжди буда готова прийти на допомогу, була безвідмовною та щирою. ЇЇ життєвим кредо була фраза: «Що віддаєш, те отримуєш».
Будучи цивільною, Юлія у серпні 2021 року взяла участь у військових зборах, після чого вирішали пов’язати своє майбутнє з військовою службою. 13 січня 2022 року вона підписала контракт на військову службу.
Війну Юлія вже зустріла в лавах ЗСУ. З початком війни до тієї ж військової частини добровільно пішов і її чоловік Дмитро. На жаль, смерть назавжди розлучила цю чудову люблячу пару щирих патріотів України.
Серце 33-річної військовослужбовці перестало битися 17 лютого 2024 року.
Вічна та світла пам’ять Юлії! Щирі співчуття рідним, близьким та друзям.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:53, 25 липня
19
14:17, 15 липня
1
17:48, 13 липня
2
16:31, 19 липня
6
live comments feed...