
фото
12:24, 31 січня 2024 р.
2,60 проміле алкоголю: у такому стані водій намагався проїхати один із блокпостів Сум
фото

Днями, близько 15-ї години, на одному з блокпостів обласного центру зупинили водія автомобіля ВАЗ. Керманич мав ознаки сильного алкогольного сп'яніння. Він ледве стояв на ногах.
Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки транспортного засобу. Результат був позитивний — 2, 60 проміле, що в 13 разів перевищує допустиму норму.
На водія охоронці порядку склали адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування чоловіка відсторонили.
Керування в стані сп’яніння — загроза для вас та інших учасників дорожнього руху. Керуйте відповідально!
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:19
Вчора
15:26
Вчора
11:17
Вчора
Оголошення
13:28, 2 червня
248
14:23, 5 червня
16:43, 6 червня
10:20, 9 червня