12:07, 22 січня

Сумчани вибороли медалі на турнірі з карате у Хорватії

фото
Сумчани вибороли медалі на турнірі з карате у Хорватії, фото-1

Міжнародний турнір з карате “32th Grand Prix Croatia” відбувся на минулому тижні у хорватському місті Самобор. З 18 по 20 січня на татамі змагались 1326 атлетів із 233 клубів 29 країн світу. У складі збірної України на цих змаганнях взяли участь і сумчани із клубу "Прогрес".

"Наші спортсмени зробили достойний внесок у медальну копилку української збірної, що надало можливості зайняти друге загальнокомандне місце після хазяїв турніру хорватів серед країн-учасниць" — повідомив Суспільному сумський тренер Ігор Угніч.

Сумчани вибороли медалі на турнірі з карате у Хорватії, фото-2

У куміте сумчанин Макар Лисенко серед спортсменів 12-13 років у ваговій категорії до 44 кг здобув "золоту" медаль турніру. "Срібним" призерками у Хорватії стали Еліза Приходько Еліза (10-11 років, вага до 44 кг) та Анастасія Пономаренко Анастасія (10-11років, вага до 54 кг). "Бронзу" у скарбничку збірної додав Дмитро Щербак (10-11 років, вага до 54 кг).

Сумчани вибороли медалі на турнірі з карате у Хорватії, фото-3

П’яті місця посіли Михайло Пєхтєрєв (16-17 років, вага до 68 кг), Дарина Лазарєва (14-15 років, вага до 54 кг) та Валерія Сітало (у ката до 10 років).

Підготували спортсменів тренери Ігор Угніч, Андрій Панченко, Єгор Стеценко та Валентин Забара.