фото
17:08, 8 грудня 2023 р.

У Сумах стартував третій тур чемпіонату України з гандболу

фото

8 грудня у Сумах стартував третій тур чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги. Відкривали його команди, які в цьому сезоні на майданчику не зустрічалися — сумський “RGM Group-СумДУ” та “Динамо-Академія” з Полтави.

У сьогоднішньому матчі рахунок відкрили сумчани. За перші десять хвилин у ворота полтавчан вони закинули вісім м'ячів, натомість пропустили два. На п'ятнадцятій хвилині першого тайму рахунок був 9:3 на користь сумчан. За десять хвилин до завершення першої половини гри підопічні Максима Кунпана вели з перевагою вісім пунктів (12:5). з такою ж перевагою вони пішли на перерву 19:11, пише Суспільне.

Після відпочинку гандболісти “RGM Group-СумДУ” першу десятихвилинку виграли з перевагою в одинадцять очок (24:13). На позначці у п'ятнадцять хвилин другого тайму полтавчани скоротили відставання до восьми голів — 25:17. За десять хвилин до завершення гри перевага сумчан вимірювалась у шість м'ячів — 28:22, але фінальна сирена зафіксувала рахунок 34:27 на користь сумської команди.

На рахунку Чеботаря та Нестеренка у цьому поєдинку по вісім голів. Гру хлопці прокоментували так.

"Перемога є перемогою. Всі хлопці дуже добре постаралися. До цього дуже добре підготувалися відповідно. Ну і результат бачите на табло", — сказав гравець команди “RGM Group-СумДУ” (м.Суми) Іван Чеботар.

В'ячеслав Нестеренко — гравець команди “Динамо-Академія” (м.Полтава) зазначив: "Мало що складалось, командної гри майже не було, багато помилок. Багато втрат. По суті, програли за рахунок оцих втрат".

Тренер полтавської команди Олександр Горський коментувати гру не схотів, а Максим Кунпан — головний тренер команди “RGM Group-СумДУ” (м.Суми) сказав таке: “Команда сьогодні перемогла, але грою не задоволений. Багато помилок. Дуже рано повірили, що виграли гру. А такого робити не можна”.

В результаті цього матчу у сумчан дев’ять очок після чотирьох ігор, у полтавчан — нуль.