• Головна
  • Сумський НАУ відвідали представники групи компаній RGM Group
10:01, 1 грудня 2023 р.

Сумський НАУ відвідали представники групи компаній RGM Group

Розширення кола підприємств-партнерів – один з головних векторів діяльності Сумського національного аграрного університету. У цьому закладі вищої освіти активно впроваджують можливості дуальної освіти, у рамках якої студенти отримують теоретичні знання та відпрацьовують їх на виробництві.

Цього разу обговорення щодо співпраці провели з представниками групи компаній RGM Group. Це дорожньо-будівельна компанія, що надає послуги з будівництва доріг і мостів, з виробництва продукції для дорожньої інфраструктури, з реалізації будівельних матеріалів та послуги спецтехніки. RGM Group займає лідерські позиції серед підприємств даної галузі.

Ректор Сумського НАУ Володимир ЛАДИКА привітав учасників заходу й наголосив на важливості співпраці університету з такими потужними компаніями. Акцентував увагу на необхідності впровадження дуальної освіти в кооперації компанія-університет. Керівник закладу вищої освіти розповів про вже створені успішні кейси функціонування дуальної освіти в СНАУ. Зазначає ректор і те, що, як показує досвід, фахівці, які здобули дуальну освіту, на ринку праці користуються більшим попитом.

Яна СЄЛІНА, виконавчий директор групи компаній RGM Group, презентувала компанію, її діяльність, особливості роботи та головні орієнтири. Окреслила умови співпраці та акцентувала увагу присутніх на питанні попиту в компанії на здобувачів освіти будівельного, юридичного та економічного напрямків.

Комерційний директор Ігор ЛАРЧЕНКО наголосив на тому, що компанії дуже важлива кооперація з університетом. У RGM Group вважають, що саме таким чином із стін закладу освіти вийде найкращий спеціаліст, здатний адаптуватися до викликів сьогодення. Більш того, деякі студенти-випускники Сумського НАУ вже успішно працюють у компанії.

Присутнім на заході був і директор Сумського будівельного коледжу Олександр ФІЛАТОВ. Заклад професійної освіти теж буде долучатися до співпраці.

Наприкінці обговорення представники RGM Group висловили ініціативу щодо надання грантів студентам факультету будівництва та транспорту Сумського НАУ на розробку власних будівельних проєктів.

Завершився захід екскурсією університетом, зокрема факультетом будівництва та транспорту, під час якого декан Олександр СОЛАРЬОВ продемонстрував матеріально-технічну базу.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...