• Борці з Сумщини відзначились на чемпіонаті України
09:36, 1 грудня 2023 р.

Борці з Сумщини відзначились на чемпіонаті України

Чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів до 13 років відбувся у місті Чернівці. На килимі змагались близько шестисот спортсменів та спортсменок зі всіх регіонів України. Спортсмени з Сумщини на змаганнях здобули дві медалі.

"Вільники" Сумщини везуть додому дві медалі. Одна з них "золота", інша – "бронзового" ґатунку", — повідомив Суспільному сумський тренер Руслан Тарабар.

Вихованець КДЮСШ "Динамо" роменчанин Владислав Шкеть став чемпіоном України у ваговій категорії до 62 кг. Підготував спортсмена Сергій Федіга. Вихованець Володимира Гордієнка та Антона Аверкієва Тарас Берест з сумської дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" виборов "срібло" у цій ваговій категорії. П’ятим у цій вазі став Артем Косточка (Липоводолинська ДЮСШ, тренер Денис Васюта).

Борці з Сумщини відзначились на чемпіонаті України, фото-1

Четвертою у вазі до 58 кг стала вихованка сумської ДЮСШ "Колос" Поліна Тарабар (тренери Юлія та Руслан Тарабар).

Сьоме місце у ваговій категорії до 57 кг посів Ярослав Шошура (ДЮСШ вільної боротьби, тренери Олексій Ілляшенко та Роман Сітало).