![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
15:48, 28 листопада 2023 р.
У Сумському районі зі снігового замету звільнили легковик, у якому знаходилася родина з 3-річною дитиною
фото
Незважаючи на те, що негода стихла, жителі області продовжують відчувати її наслідки. Так, вже зранку 28 листопада підрозділи ДСНС двічі залучалися для надання допомоги.
У Сумському районі в с. Крижик рятувальники вивільняли зі снігового замету легковик, в якому знаходилася родина з трирічною дитиною. А в обласному центрі відбуксирували вантажівку на 1-му провулку Заводському.
За інформацією синоптиків, на 29 листопада в області знову очікується погіршення погодних умов. Тому рятувальники вкотре застерігають водіїв бути вкрай обережними на дорозі та, по можливості, утриматися від виїздів, особливо за межі населених пунктів!
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:29, 22 липня
14:44, 22 липня
40
live comments feed...