• Головна
  • Запитання від розробника: як просувати різні сайти?
Новини компаній
09:25, 20 листопада

Запитання від розробника: як просувати різні сайти?

Новини компаній

Плануєте розробку власного сайту? Варто звернутися за допомогою до людей із експертним досвідом. Професіонал поставить клієнту низку питань, щоб точно визначити цілі та завдання вашого проекту.

Якою є мета вашого сайту? Це питання пояснить, чи потрібна вам розробка сайту для просування бізнесу чи послуг, або онлайн-магазин, лендинг. Визначення мети допомагає у створенні сайту, який відповідає потребам та очікуванням клієнта.

Яку аудиторію ви бажаєте залучити? Розуміння аудиторії допомагає створювати сайт із привабливим дизайном та зручними функціями, які задовольняють вимоги відвідувачів.

Запитання від розробника: як просувати різні сайти?, фото-1

Який функціонал та особливості ви хочете бачити на своєму сайті? Визначення необхідного функціоналу дозволить розробити якісний сайт із певними сторінками та розділами форм зворотного зв'язку, функціями замовлення тощо.

Просування лендингів та інтернет-магазинів

Невід'ємна частина якісної роботи сайту – це просування. Поговоримо про просування найпопулярніших типів сайту, які часто замовляють клієнти: лендінг, інтернет-магазин.

Лендінг – це сайт з 1 сторінкою, створений для конкретної цільової дії: оформлення заявки, купівля товару. Особливості просування лендингу такі:

  • оптимізація ключових слів та метатегів для покращення видимості у пошукових системах;
  • створення привабливого контенту зв зрозумілими текстами;
  • використання ефективних інструментів контекстної реклами;
  • аналіз та тестування результатів для оптимізації конверсії.

Інтернет-магазини, у свою чергу – це сайти, які призначені для продажу товарів онлайн. Оптимізація подібних сайтів необхідна з метою покращення їхньої позиції в результатах пошуку. Для цього розробники працюють над такими факторами:

  • створення та оптимізація описів товарів для залучення цільової аудиторії, кращої видимості;
  • використання контент-маркетингу;
  • просування за допомогою соціальних мереж та e-mail маркетингу з метою збільшення бази клієнтів;
  • встановлення інструментів аналітики для відстеження та аналізу поведінки відвідувачів та клієнтів.

Таргетингова реклама на вашому сайті

Не варто забувати про таргетингову рекламу – це різновид інтернет-реклами, коли оголошення показуються цільовій аудиторії в залежності від інтересів користувача. Ці дані дозволяють фахівцю оцінити ефективність рекламної кампанії, оптимізувати її.

Розробка та просування сайту –складні та відповідальні, взаємопов'язані завдання, які потребують знань та досвіду. Заощаджуйте свій час та користуйтеся послугами професіоналів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...