фото
14:53, 2 листопада 2023 р.

Сумчани здобули 12 медалей на чемпіонаті Полтавської області з плавання

фото

Представники Сумщини взяли участь у відкритому чемпіонаті Полтавської області з плавання та здобули 12 медалей.

"За перші два дні змагань сумчани вибороли дванадцять медалей. З них шість "золотих", три "срібних" та три "бронзові", — повідомив сумський тренер Дмитро Гончаренко.

Перші місця та "золоті" медалі у категорії "юнаки" здобули Дар'я Сушко (50 на спині), Марія Кравченко (800 метрів вільним стилем), пише Суспільне.

Другі місця вибороли Катерина Кравченко (800 метрів вільним стилем), Дар'я Сушко (100 метрів на спині).

"Бронзу" у скарбничку збірної додали Артем Ніженець (50 метрів на спині), Дар'я Сушко (100 метрів вільним стилем), Юлія Конященкова (100 метрів брасом).

Серед юніорів "золото" здобув Єгор Готвянський (200 метрів брасом, 100 метрів брасом), Ілля Радченко (200 метрів комплексним плаванням, 1 500 вільним стилем). "Срібло" на дистанції 100 метрів на спині здобув Кирило Коломієць.

Підготували спортсменів тренери Олександр Заруцький, Генадій Кулак та Марина Бездідько, Людмила Ляху та Дмитро Гончаренко.