• У Сумах стартував другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед жінок
11:20, 13 жовтня 2023 р.

У Сумах стартував другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед жінок

12 жовтня у Сумах розпочався другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд вищої ліги.

“Участь у турі беруть чотири команди. Це сумські МСК “Сумчанка”, “ІФК СумДПУ” та Збірна Сумської області й збірна команда міста Полтава. Сьогодні на полі зустрілись перша та друга команди чемпіонату – “Сумчанка” та “ІФК СумДПУ” — повідомила Суспільному головний секретар змагань Марина Солодовник.

Перший тайм матчу завершився з рахунком 3:0 на користь “Сумчнаки”. Голи забили Карина Леонова (два) та Софія Роєнко. У другому таймі четвертий гол забила Катерина Шоколенко. На це “фізкультурниці” відповіли голом Софії Басанець. Зі свистком на велику перерві п’ятий гол у ворота команди “ІФК СумДПУ” забила Анастасія Воєвода.

У третьому таймі Дар’я Шерстюк, Анастасія Воєвода та Анастасія Шишина зробили рахунок 8:1. У четвертому Анна Танченко дев’ятий м’яч у ворота “фізкультурниць”. Софія Басанець на це відповіла другим голом у ворота “Сумчанки”. У підсумку 8:2 на користь МСК “Сумчанка”.

“Сумчанка” це команда з іменем, команда з досвідом. Але я дякую дівчатам за гру”, — сказала після гри капітан “ІФК СумДПУ” Марія Бардакова.

“Гарна гра. Дякую дівчатам за перемогу і рухаємось далі”, — прокоментувала гру капітан “Сумчанки” Євгенія Мороз.